Skip to main content

Wyjazdy integracyjne

ZALETY WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH

WYJAZDY INTEGRACYJNE – WYJAZDY FIRMOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Szukacie rozwiązań podczas organizacji wyjazdu integracyjnego dla pracowników? A może poszukujesz agencji do kompleksowej organizacji spotkania firmowego? W takim razie trafiłeś idealnie! Wyjazd integracyjny, szkoleniowy, a może motywacyjny? Kolacja firmowa, spotkanie działu lub wyjazd dla kontrahentów?

Każde z tych opcji możemy uatrakcyjnić naszymi grami integracyjnymi. Gry organizujemy na terenie całej Polski i za granicą. Gry integracyjne organizowane są w hotelach, siedzibach firm, restauracjach oraz w terenie. Naszym największym atutem są nasze własne gry, które tworzymy w oparciu o długoletnie doświadczanie w organizacji wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych i rozwiązań team building dla sektora biznesu oraz instytucji publicznych. Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów integracyjnych na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że każdy Wasz wspólny wyjazd integracyjny z pracownikami na wiele lat zapadnie Wam w pamięci i będziecie miło wspominać te wyjątkowe chwile. Organizacja wyjazdów firmowych nigdy nie była tak prosta, jak z nami! Organizujemy zarówno wyjazdy krajowe, wyjazdy zagraniczne, firmowe wyjazdy sportowe jak i wyjazdy motywacyjne.

WYJAZDY INTEGRACYJNE – RODZAJE WYJAZDÓW FIRMOWYCH

Jako profesjonaliści organizujemy wiele wyjazdów integracyjnych, które dostarczają każdemu uczestnikowi niezapomnianych wrażeń. Jeżeli chodzi o wyjazdy krajowe, to są to między innymi wyjazdy integracyjne nad jeziorem, wyjazdy integracyjne w góry czy wyjazdy integracyjne extreme.

W przypadku wyjazdów zagranicznych organizujemy integracje we Włoszech, w Skandynawii, w Hiszpanii, w Chorwacji, czy na Węgrzech. Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu oferujemy zorganizowania wyjazdów narciarskich dla firm, firmowych wypadów na rower, kajaki dla firm, firmowe turnieje sportowe czy kitesurfing. Niezależnie od tego, na jaki wyjazd integracyjny padnie Wasz wybór, to możecie mieć pewność, że spędzicie świetnie czas i przełoży się on na niezapomniane emocje i zacieśnienie więzi między Wami.

WYJAZDY INTEGRACYJNE – GENIALNY SPOSÓB NA ZGRANY ZESPÓŁ

Nie od dziś wiadomo, że zgrany zespół to klucz do sukcesu każdej firmy. Organizowanie integracji firmowych, w tym wyjazdów integracyjnych jest świetną metodą, którą warto wprowadzić do strategii team buildingu.

Dobre relacje z kolegami i koleżankami w pracy to gwarancja jeszcze większego zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków. Z tego powodu warto jest, zorganizować raz na jakiś czas firmowy wyjazd integracyjny. Taki wyjazd z pewnością pozwoli Twoim pracownikom odpocząć, zrelaksować się oraz lepiej poznać, w nieco przyjemniejszych warunkach, niż tylko w biurze.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH

Wyjazd integracyjny wbrew pozorom posiada wiele pozytywnych aspektów nie tylko dla pracowników, ale także dla pracodawcy. Jeżeli chodzi o pracodawców, to wyjazd integracyjny pozwala na zbudowanie mocno współpracujących ze sobą zespołów oraz na ułatwienie komunikacji między kierownictwem a pracownikami.

Oprócz tego wyjazd integracyjny daje pracodawcy pewność, że buduje on pozytywny wizerunek firmy i wzmacnia więzi między poszczególnymi osobami w zespole. Niezależnie od tego, czy wyjazd integracyjny dla pracowników odbywa się w kraju, czy za granicą, to zaspokoi on potrzeby z zakresu wypoczynku bądź zajęć sportowo-rekreacyjnych i poprawi atmosferę panującą w pracy. Powierzając nam organizacje Waszego wyjazdu integracyjnego, możecie liczyć na niezapomniane chwile i przednią zabawę!

Zorganizuj event!

Zamów rozmowę

    Numer telefonu

    Wiadomość (opcjonalnie)